دسته‌ها
b-d-s-m

فیک بی دی اس ام اکسو

فیک بی دی اس ام اکسو

گروه اکسو را طرفداران کیپیاپ به خوبی می شناسند. گاهی هواداران این گروه داستان های فیک بی دی اس ام اکسو و یا داستان های تخیلی دیگر را از این گروه منتشر می کنند.

بي دي اس ام ايران


اِکسُو

엑소
گروه اکسو یک گروه خواننده پاپ کره ای و چینی که از 2011 فعالیت خودشو با 12 عضو شروع کرد. اکسو به دو گروه اکسو کِی و اکسو اِم تقسیم میشد که اعضای EXO-K سوهو ، بک‌هیون ، چانیول ، دی.اُ. ، کای و سه‌هون و اعضای EXO-M شیومین ، لوهان ، کریس ، لِی ، چِن و تائو بودند. برای این میگم بودند چون به ترتیب کریس، لوهان و تائو گروه رو ترک کردند و متسفانه الان اکسو 9 نفره است.

 

بی دی اس ام از نظر روانشناسی

Exo monster 160618 suwon 1050x525 - بیوگرافی اکسو | گروه پسر کره ای کمپانی اس ام اینترتینمنت
صفحه اصلی / بیوگرافی / بیوگرافی اکسو | گروه پسر کره ای کمپانی اس ام اینترتینمنت

بیوگرافی اکسو | گروه پسر کره ای کمپانی اس ام اینترتینمنت

Banne writer 1 - بیوگرافی اکسو | گروه پسر کره ای کمپانی اس ام اینترتینمنت

اکسو (به کره‌ای: 엑소؛ به انگلیسی: Exo) گروه پسرانهٔ کره‌ای-چینی کی-پاپ است که زیرنظر اس ام اینترتینمنت SM Entertainment به فعالیت می‌پردازد.
این گروه در سال۲۰۱۲به‌همراه ۱۲ عضو خود در کرهٔ جنوبی، متشکل از دو زیرمجموعهٔ اکسو-کِی و اکسو-اِم شروع به‌کار کرد. زیرمجموعهٔ اول به زبان کره‌ای و زیرمجموعهٔ دوم به زبان چینی به فعالیت می‌پرداخت. پس از ترک دو عضو در سال ۲۰۱۴ و یک عضو در سال ۲۰۱۵، اعضای دیگر تحت عنوان اکسو تاکنون به فعالیت خود ادامه دادند .

اعضای کنونی :
سوهو بکهیون چانیول دی.اُ. کای سهون لی شیومین چِن

اعضای پیشین :
لوهان کریس تائو

معرفی گروه اکسو

فعالیت اکسو از آغاز با مفهوم فضایی و نجات انسان‌ها از وضعیت اسف‌بار کنونی و داشتن دنیایی بهتر، توسط دوازده قدرت برتر ماورایی، عجین بوده‌است و تمامی موزیک‌ویدیوها داستانی مرتبط به هم و مفهوم گروه دارند. هرچند، موزیک‌ویدیوهای زمستانی اکسو داستانی کاملاً متفاوت با مفهوم مدنظر داشته‌اند و همچین به یکدیگر مرتبط‌اند.
اوّلین تک‌آهنگ اکسو، «MAMA»، در آوریل ۲۰۱۲ منتشر و با موفقیت قابل‌توجهی مواجه شد. نسخهٔاکسو-ام تنها یک روز پس از انتشار، در جداول چینی صدرنشین شد و موزیک ویدئوی «MAMA» از اکسو-کیدر جدول جهانی یوتیوب به مقام هفتم دست یافت.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  بی دی اس ام از نظر روانشناسی

دیگر جوایز

آلبوم چندآهنگهٔ «MAMA» در سال ۲۰۱۲ و آلبوم استودیویی «XOXO» در سال ۲۰۱۳، درسطح جهانی بیش از ۱٫۵ میلیون نسخه فروخت.اهنگ گرول اکسو باعث شد تا در جهان بیشتر شناخته بشن و سال ۲۰۱۳ به مراسم بیلبورد دعوت شدند و مدارکش الان موجوده و اولین گروه کیپاپ بود که به این مراسم دعوت شد اکسو جوان‌ترین گروهی بود که در جشنوارهٔ موسیقی ام‌نت آسیا، عنوان بهترین آلبوم سال را از آن خود کرد،همچنین سریع‌ترین رکورد فروش را در طی ۱۲ سال گذشته داشت.

تک اهنگ

دو تک‌آهنگ اصلی آلبوم «XOXO”, “گرگ» و «غرش»، در برنامه‌های موسیقی هر سه شبکهٔ اصلی کرهٔ جنوبی در ردهٔ اول جای گرفت،همچنین تک‌آهنگ دوم در جدول ۱۰۰ آهنگ داغ کی‌پاپ بیلبورد در جایگاه سوم قرار گرفت.سومین آلبوم چندآهنگهٔ گروه با عنوان «Overdose»، در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و در جدول بیلبورد ۲۰۰، به بالاترین رتبهٔ یک آلبوم کی-پاپ تا به آن روز، دست یافت.
در مه ۲۰۱۴ کریس ، جهت لغو قرارداد خود، علیه اس‌ام اینترتینمنت دادخواستی ارائه کرد و به‌طور رسمی از گروه جدا شد. در اکتبر ۲۰۱۴، لوهان نیز جهت لغو قرارداد خود اقدام نمود.در آوریل ۲۰۱۵، تاعو نیز کناره‌گیری خود را اعلام کرد و در اوت ۲۰۱۵، اقدام قضایی خود را آغاز کرد.

اطلاعات

نام استیج اعضا نام اصلی تاریخ تولد موقعیت در گروه قد توضیحات
سوهو kim joon myun ۱  خرداد ماه ۱۳۷۰ لیدر ، وکالیست ۱۷۶
بکهیون byun baek hyun ۱۶  اردیبهشت ماه ۱۳۷۱ وکالیست اصلی ۱۷۴
چانیول park chan yeol ۶  آذر ماه ۱۳۷۱ رپر ، وکالیست ۱۸۵
دی.اُ. Do kyung soo ۲۲ دی ۱۳۷۱ وکالیست اصلی ۱۷۳
کای kim jong in ۲۴  دی ۱۳۷۲ چهره گروه ، رقصنده اصلی ۱۸۲
سه‌هون oh se hoon ۲۳  فروردین ماه ۱۳۷۳ رقصنده اصلی ، رپر ۱۸۱
چن kim jong dae ۳۰ شهریور ماه ۱۳۷۱ وکالیست اصلی ۱۷۳
شیومین Kim Min Seok ۶  فروردین ماه ۱۳۶۹ وکالیست ۱۷۳
لی zhang Yi Xing ۱۵ مهر ماه ۱۳۷۰ وکالیست، دنسر اصلی ۱۷۹
کریس wu yi fan ۱۵ آبان۱۳۶۹ لیدر ، رپراصلی ،وکالیست ۱۸۸ ترک کرده
تاعو Huang zi Tao  12  اردیبهشت ۱۳۷۲ رپراصلی ۱۸۳ ترک کرده
لوهان Lu Han ۳۱ فروردین ماه ۱۳۶۹ لیدر دنسرا ، چهره گروه ، وکالیست اصلی ۱۷۸ ترک کرده
بیشتر بخوان بیشتر بدان  تجهیزات بی دی اس ام

پس از آن اکسو با ۹ عضو، به فعالیت خود ادامه داد. در ژوئیهٔ ۲۰۱۶، دادخواست کریس و لوهان به نتیجهٔ نهایی رسید؛ به این ترتیب که قرارداد این سه عضو با ناشر مربوطه، تا سال ۲۰۲۰ برقرار خواهد ماند و بخشی از سود حاصل از فعالیت‌های خارج از کره و ژاپن -فعالیت‌های انجام گرفته در چین- به اس.ام. اینترتیمنت تعلق خواهد گرفت.
(به تازگی رکورد فروش بلیط کنسرت گروه اکسو به ۰/۲ ثانیه رسید) اکسو جزو بهترین گروه‌های پسرانه کی پاپ است. اکسو اولین گروه کی پاپ است که اهنگش(power) در آبنمای دبی پخش شد وهمینطور اولین گروه کی پاپ که مدال مخصوص به خود را گرفتند.

رمان بی دی اس ام ساقی من باش

بیوگرافی اعضای اکسو

 

1- بکهیون 

2 – کریس (عضو سابق)

3- پارک چانیول 

4 – لی 

5- اوه سهون 

6- چــن 

7- دی .او 

8 – شیومین 

9- کای

10- لو هان (عضو سابق)

11- تائو (عضو سابق)

12- سوهو

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع وسایل بی دی اس ام x بخوانید...