دسته‌ها
علائم

علائم بیماری جدول

علائم بیماری جدول

در این مطلب به حل سوالات جدول پاسخ خواهیم داد. سوالاتی که درباره ی علائم بیماری جدول هستند. پس اگر در حل جدول خود به مشکل خورده اید، این مطلب برایتان مفید خواهد بود.

علائم بیماری ذرت های آلوده

علائم و نشانه های بیماری در جدول

پاسخ:  تب

در حل جدول کلمات متقاطع، برای پرسش «نشانه بیماری» می توانید از پاسخ فوق استفاده نمایید.

علائم بیماری ذهنی

چگونه جدول حل کنیم؟

برای آنکه جدول به خوبی حل شود٬علاوه بر اطلاعات عمومی و دانستن لغات که قبلا آمده است ابزاری هم دارد که عبارت است یک مداد مشکی و یک پاک کن.

البته توصیه می کنیم که با خودکار جدول حل نکنید . اما حل کننده جدول جای دارد که به هنگام شروع به حل٬ باید ابتدا شرح را با تانی بخواند و اگر یقین نمود که کلمه را پیدا کرده آن را در خانه های جدول قرار دهد و اگر شک دارد حروف را به نرمی و با مداد بنویسد ٬ تا بعدا آن را با مداد  سیاه تر کند و اگر نمی داند از آن رد شده و شرح بعدی را بخواند. وقتی ردیف افقی تمام شد ٬ به ستون عمودی بپردازد و این کار را چندین بار تکرار کند تا کلیدی در خانه های جدول به وجود آید که تا اینجا بعضی از خانه ها پر شده و بقیه را می تواند به همین شکل با کمی تفکر پر کند .

برای آنکه بتوان سریعا به حل جدول همت گماشت حل کننده جدول باید تا دو ماه بر روی کار یک طراح کار کند . تا با ذهنیات طراح آشنا گردد. البته برای حل جدول تسلط به فرهنگ لغات نیز ضروری است چون با پیدا کردن فرهنگ لغات اندک اندک کلمه و معانی آن در مغز جای می گیرد و کلمات و اصطلاعات بیشتری فرا گرفته میشود . که حتی میتوان در محاوره های اجتماعی نیز برای چاشنی صحبت از آن استفاده کرد . ضمنا اوقات فراغت شمارا نیز پر کرده و ذهن را تقویت می کند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  علائم بارداری روی پوست

علائم بیماری های بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *