دسته‌ها
b-d-s-m

شاخه های بی دی اس ام

شاخه های بی دی اس ام

در این پست از هلث کده میخواهیم شاخه های بی دی اس ام را معرفی کنیم. بی دی اس ام یک اختلال روانشناسی است که باید درمان شود. لطفا تا انتها همراهمان باشید.

بی دی اس ام (bdsm) چیست

بردگی جنسی یا آن چه که به آن بی دی اس ام گفته می شود شکلی از اختلالات جنسی است که هسته اصلی آن خدمت کردن و فرمانبرداری است. برخلاف سایر روابط جنسی که عشق هسته اصلی قرار می گیرد، در این شکل از رابطه یک فرد قبول می کند قدرت فرد دیگر را بپذیرد. افراد حاضر بردگی جنسی ممکن است از هر جنس و با هر جهت گیری جنسی باشند. عنوان برده از این جهت به فرد اطلاق می شود که وی مالکیت بدن خودش را همانند یک کالا یا ابزار به فرد دیگری که ارباب نامیده می شود منتقل می کند. فرد برده یک نوع فرد سلطه پذیر است. بی دی اس ام با تجاوز متفاوت است. در بند کردن برده جنسی، قانون سلطه پذیری و سلطه گری ، سادیسم و مازوخیسم وجود دارد.

انواع برده ها

 مازوخیست غیر مطیع (non-submissive masochist):

این گروه علاقه ای به تحقیر شدن، خدمت کردن یا از دست دادن کنترل ندارند و فقط به دنبال درد و تحریکات حسی هستند. چگونگی، زمان و شرایط ایجاد درد توسط خودشان کنترل می شود و فقط از درد در طول رابطه لذت می برند نه از احساس مورد استفاده قرار یا رضایت فرد مقابل.

شبه مطیع های(ساب) غیر برده:

این گروه علاقه ای به بازی کردن نقش برده هم ندارند ولی رول پلی هایی مانند معلم/شاگرد را دوست دارند. غالبا تحقیر و کنترل شدن را در طول رول پلی دوست دارند اما حتی در این شرایط نیز علاقه ای به خدمت کردن ندارند. تا حد زیادی شرایط رول پلی را خودشان تعیین می کنند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نقش بازی حیوانی در bdsm

شبه مطیع ها(ساب) با نقش برده:

این گروه در رول پلی نقش برده را بازی می کنند و گاهی اوقات از اینکه برای ارضای شریک جنسی خود مورد استفاده قرار بگیرند لذت می برند امااین موضوع فقط در رول پلی اتفاق می افتد. این گروه نیز تا حد زیادی شرایط رول پلی را خودشان تعیین می کنند.

مطیع های(ساب) واقعی غیر برده:

این گروه دوست دارند با حد و حدود معینی کنترل را از دست بدهند اما بیشتر از درد کشیدن، احساس آسیب پذیری و کنترل لذت می برند و بیشتر به دنبال کسب لذت مستقیم برای خودشان هستند. این گروه فقط حدود کلی رول پلی ها را تعیین می کنند.

مطیع های (ساب) با نقش برده:

این گروه مانند گروه قبلی هستند با این تفاوت که به از دست دادن کنترل و خدمت کردن به عنوان منبع اصلی لذتشان علاقه دارند اما فقط برای تفریح و در زمان رابطه جنسی. این گروه لیمیت های محدودی را تعیین می کند .

داستان بی دی سی ام

شبه برده ها:

این گروه دوست دارند در محدوده لیمیت هایشان تحت کنترل ارباب باشند و از مورد استفاده قرار گرفتن لذت می برند و در زمان های خارج از رابطه جنسی هم مطیع هستند، اما هر وقت خودشان دوست داشته باشند.حتی ممکن است چند روزی مثل برده کامل رفتار کنند. اما این که چه زمانی خدمت کنند در اختیار خودشان است.

برده های مستقل:

این گروه برده های کاملی هستند که به رابطه خود با اربابشان متعهد هستند و به دنبال روابط طولانی مدت می گردند. تمام جنبه های زندگی فرد چه جنسی و چه غیر جنسی توسط ارباب کنترل می شود اما برده جدا از ارباب زندگی می کند و مسوولیت های شغلی و خانوادگی خود را انجام می دهد اما زمانهای خالی اش کاملا در کنترل ارباب است.

برده های خانگی:

این گروه برده های کاملی هستند که با ارباب خود زندگی می کنند. تمام زمان و فعالیت های این گروه از برده ها توسط اربابشان کنترل می شود. به دلیل گستردگی این نوع رابطه شرایط رابطه باید توسط دو طرف به دقت تعیین شود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  پیج اینستا بی دی اس ام

رمان های با موضوع بی دی اس ام

 

2 دیدگاه دربارهٔ «شاخه های بی دی اس ام»

این یه اختلال نیست یه گرایشه
تا وقتی به زندگیه عادی شخص لتمه نزنه نمیشه روش اسم اختلال گذاشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *